השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

  אקרובטיקה אווירית

  האם גם אתם יכולים לעוף באוויר?

  במהלך מופע אקרובטיקה אווירית של קרקס סוואגו רבים ירגישו תחושה של חוסר משקל – של ריחוף באוויר.

  עם זאת, אנשים רבים אינם מודעים להיבטים מסוימים של פעילות מבדרת ולכאורה פשוטה זו. כהקדמה לאקרובטיקה אווירית, הנה מספר דברים שאולי לא ידעתם:

  1. המילה "אווירי" מקיפה מגוון רחב של עיסוקים. "אווירי" היא המילה הקרקסית לכל דבר שתלוי מהתקרה. חבל, קובייה, חישוק, טרפז, רצועות בד ועוד.
  2. פיתוח שליטה עצמית חשוב ביותר כאשר מתחילים תחביב חדש. אבל גם אם מתחשק לכם לוותר אחרי השיעורים הראשונים כי אתם לא מרגישים מספיק טובים, תמשיכו. רק ככה הופכים לאמני אקרובטיקה אווירים מיומנים.
  3. כל אחד יכול לעשות אקרובטיקה אווירית- הפסיקו לאחל להיות רזים יותר והתחילו להפיק את המירב ממה שיש לכם על ידי ניתוח החוזקות, הגמישות והמגבלות שלכם. אימון החוזקות שלכם, שיפור החולשות ופיתוח מיומנויות חדשות- הכל אפשרי כאשר אתם לוקחים את הזמן כדי להעריך ולהבין מה הופך את הגוף שלכם למיוחד. אקרובטיקה אווירית היא מיומנות שכל אחד יכול ללמוד. השקיעו מאמץ ותגלו את היכולות המדהימות שלכם.

  מעוניינים להתנסות בסדנת אקרובטיקה, או להזמין כרטיסים למופע אקרובטיקה אווירית מדהים? צרו קשר עם קרקס סוואגו!

  מיומנות מרשימה במהלך מופע אקרובטיקה אווירית

  האקרובטים המנוסים של קרקס סוואגו הם ללא ספק הטובים ביותר. כשהם צפים בחן מעל הקהל, לכאורה חסרי משקל, הקהל לא יכול שלא להיות מופתע. הכוח הפיזי שצריך להפעיל אקרובט אווירי הוא קריטי לביצוע מופע אקרובטיקה אווירית. במהלך המופע האמנים יציגו לקהל הופעה מפוארת על ידי שילוב של כוח פיזי, זריזות וגמישות. רמת המיומנות הנדרשת לביצוע אקרובטיקה אווירית, בין אם סולו ובין אם בזוג, בגבהים של כמה מטרים מהקרקע, היא מדהימה לחלוטין.

  מופע אקרובטיקה אווירית

  מופע אווירי עוצר נשימה מחכה לכם כשהאמנים של קרקס סוואגו מתעטפים בבדים הצבעוניים וממראים כמה מטרים באוויר. אנשי מקצוע מסתמכים על רצועות הבד החזקות הללו הן עבור בטיחותם והן עבור התמיכה שהם צריכים כדי לשחרר את הצדדים היצירתיים שלהם ולבצע מעשי אקרובטיקה וריקוד שיעצרו לכם את הנשימה. כולם בקהל, מהצעירים ועד המבוגרים, יהיו מהופנטים מהמיומנות הפיזית והאלגנטיות שמפגינים האמנים במהלך מופע אקרובטיקה אווירית.

  שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים