השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

  אקרובלאנס

  סדנת אקרובלאנס

  אקרובלנס הוא תחום שמגיע מעולם הקרקס והוא עובד על שיווי משקל בין פרטנרים, גיבוש קבוצתי הרמות, משחקים קבוצתיים, מוזיקה ועוד.

  הסדנאות מתרחשות בקבוצות קטנות או גדולות ומתאימות למבוגרים וילדים.

  מה הם היתרונות של האקרובלאנס?

  אתם יכולים לקחת את אקרובטיקת הרצפה לשלב הבא על ידי שימוש במכשירי אוויר, שבו אתם ובן הזוג שלכם יכולים ליצור טריקים חדשים ומדהימים על מגוון ציוד סטטי ומסתובב. ברמה מתקדמת יותר, ניתן לעשות כוריאוגרפיה של ריקוד מדהים לצלילי מוזיקה שתבחרו. זה לא רק שיעור מהנה, אלא שהוא גם משפר את הקואורדינציה, שיווי המשקל וצפיפות העצם של המשתתפים, כמו גם את כוח הסבל של השרירים, גמישות הרצועות והגידים שלהם.

  המפגש כולל חימום וצינון, כסטנדרט בכל השיעורים שלנו. בטחונכם האישי ובמידה רבה גם בטחונו של בן הזוג שלכם מוטל עליכם במהלך השיעור, מאחר ואתם משתפים פעולה ותומכי םאחד בשני. הצוות המקצועי של קרקס סוואגו נוכחים בכל רגע נתון לידכם, צופים ומתקנים כל צעד שלכם, עוקבים כי אתם יכולים לבצע את הטכניקות כראוי. אם אתם מתעניינים בטכניקת האקרובלאנס, אנא צור קשר עם קרקס סוואגו או הירשמו באתר הקרקס אם תרצו לקבל מידע על מפגשי אקרובלאנס הקרובים.

  איך מתבצע שיעור אקרובלאנס?

  השיעור מתחיל בחימום, לאחר מכן ניתן לעבור לתרגילים הפשוטים הראשונים. אקרובלאנס מערב את המספר המקסימלי של קבוצות שרירים, מאפשר לכם ללמוד לשלוט בתנועת הגוף תוך איזון המשקל שלכם וכמובן לסמוך על בן הזוג איתו אתם מתאמנים.

  Acrobalance הוא לא רק כושר, אלא גם הבסיס לבניית יחסי אימון. כל אחד יכול לעשות את זה, ללא קשר לגיל ולכושר גופני, העיקר שאין התוויות נגד רפואיות. היכולת שלכם לשמש כבסיס או כמשתתף ש'עף' תיקבע על פי המבנה שלכם והמבנה של המתמודדים האחרים. שמרו על מצב מוגבר של מודעות לסביבתכם הקרובה ולבני הזוג שלכם המבצעים איתכם את התרגילים.

  אקרובלאנס לאירועים

  שילוב של התעמלות בצומת של אמנות קרקס ואקרובטיקה ספורטיבית נקראת אקרובלאנס. למרות הפירוש הכה רציני, כמעט כל אחד יכול לתרגל אקרובאלנס ללא הכשרה מיוחדת. לרוב מדובר על קבוצה של תרגילים לשני אנשים או יותר. אחד מהם – ה"בסיס" – מספק תמיכה, השני – מבצע ישירות את התרגיל. במקרה זה, אין צורך בכוח – איזון מושג באמצעות המבנה היציב של כל המשתתפים.

  שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים