השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

  הסדנאות

  אנחנו בקרקס סוואגו שמחים לתת לכם סדנאות חוויתיות ומלמדות בשלל תחומים, סדנאות ג'אגלניג והליכה על חבל, סדנאות אקרובטיקה אוורית, סדנאות תופים וקצב, סדנאות בועות סבון ענקיות, סדנאות אקרובאלנס למבוגרים נוער וילדים.

  אנחנו מגיעים לכל הארץ אז רק צריך להתקשר ולהזמין.

  מדוע פעילויות קרקס מומלצות לילדים?

  לעתים קרובות, כאשר ניתנה להם ההזדמנות, אנשים צעירים יבינו כיצד לפתור בעיות ולממש את התשוקות שלהם בדרכם הייחודית. התפקיד של סדנאות קרקס הוא לסלול את הדרך לתכונות המולדות הללו לעזור לילידם לפתח אותן לתכונות רצויות.

  כשהילדים משתפים פעולה ונהנים, במיוחד בפרויקטים קבוצתיים כמו יצירת הצגה, אקרובלאנס או ג'אגלינג, ניתן לראות צמיחה בכישורי המנהיגות וההדרכה שלהם. הסדנאות מועילות בהחדרת תחושת אחריות לצעירים מגיל צעיר. כשילדים מכל הגילאים משתתפים יחד בסדנאות קרקס, זה כאילו השנים פשוט מתפוגגות. הם משתפים פעולה תוך כדי משחק. המודלים לחיקוי שלהם נגישים ומעוררי מוטיבציה מכיוון שהם נלמדים בעיקר על ידי אנשים שאינם מבוגרים מהם בהרבה.

  מכיוון שיש פחות שונות בגובה וביכולות בגיל הצעיר, יש סיכוי טוב יותר לעמוד בדרישות הייחודיות של כל ילד. להזמנת סדנאות מגוונות בנושא הקרקס צרו קשר עם קרקס סוואגו המקצועי.

  מה היתרונות של סדנאות קרקס?

  למידה באמצעות משחק הייתה נושא לכתיבה רבה בחוגים חינוכיים. בין הפעילויות הגופניות, סדנאות קרקס נשארות ללא מתחרים ביכולתן לטפח את הפרט השלם בשל מרכזיות ההנאה הן במעשים עצמם והן בפילוסופיה הפדגוגית מאחורי הנעשה.

  ישנם יתרונות שונים לכל סוג של אומנות קרקס. ג'אגלינג, למשל, דורש ריכוז אינטנסיבי, שהוא גם מיומנות הכרחית ומשנית לטרפז. אתם מסתכנים בנפילה אם אתם מוותרים על יכולת זו. בגלל שאתם נהנה כל כך, המוח שלכם מפתח ריכוז מבלי שאתם בכלל מבינים זאת. זה לא נטל. במקום זאת, זוהי הפסקה מבורכת מעבודת היום יום או מהלימודים, המשפרת בו-זמנית את יכולתכם להתרכז להתחזק פיזית ומנטאלית. בעזרת סדנת קרקס אפילו הילד הכי רשלני לומד בסופו של דבר לזהות את הגבולות שלו ולבצע הערכות סיכונים משלו, במודע ובתת מודע.

  סדנאות קרקס

  עבור אנשים רוב האנשים, גם ילדים וגם מבוגרים, עיסוק במגוון פעילויות גופניות מקדם את התוצאות הלימודיות וההתפתחותיות הגבוהות ביותר. שינויים גדולים מתרחשים בגופנו ככל שאנו מתבגרים, ואנו עשויים להיות מופתעים לגלות שחלק מהדברים שנהגו לעשות טוב, במשך פרקי זמן שונים, הופכים לקשים יותר.

  אחת הדרכים שבהן אנו מספקים לילדינו מרחב מסביר פנים ולא תחרותי ללמוד ולהתפתח היא על ידי סדנאות קרקס, אשר מאפשרות גם התעמלות וגם התפתחות אישית במרחב בטוח ומהנה.

  שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים